м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00

(04143)5-13-35

Ми на Фейсбуці

Адміністрація ЗДО №4 "Берегиня"

завідувач ЗДО

Чумак Світлана Валеріївна

Chumak SV stag
Педагогічний стаж роботи – 27 років.
На посаді завідувача ЗДО № 4 працює з 2007 року.
osvita
Рівненський державний університет, повна вища освіта, кваліфікація - викладач педагогіки та психології.
nagorody

♦ Грамота міського Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, 2006р.
♦ Подяка освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради, 2009р.

♦ Почесна грамота комітету Житомирської організації профспілки працівників освіти і науки України, 2009р.
♦ Подяка Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, 2010 та 2014р.
♦ Сертифікат Міністерства освіти і науки України, національної академії педагогічних наук України, Житомирської облдержадміністрації, Управління освіти Житомирської міської ради, житомирського державного університету імені Івана Франка, Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Миколаївського національного університету В.О.Сухомлинського, Хмельницького національного університету, 2014р.
♦ Диплом ЧЕІС Солідаріта Реджо Емілія, ГО ISCOS Емілія Романья, Регіонального управління Емілія Романья(Італія) Пармського університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Управління освіти Житомирської облдержадміністрації, Бердичівського педагогічного коледжу за участь у міжнародній італійсько-українській літній школі "Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи", 2017р.

вихователь-методист

Свистун Марія Михайлівна

Boyko MM stag
Педагогічний стаж роботи – 16 років.
На посаді вихователя-методиста ЗДО № 4 працює з 2006 року.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, організатор фізичного виховання в дошкільному закладі.
♦ Житомирський державний університет імені Івана Франка, повна вища освіта за спеціальністю «Початкове навчання, практична психологія», кваліфікація - вчитель початкової школи, практичний психолог у закладах освіти.
kategory
Спеціаліст І категорії.
nagorody

♦ Грамота Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, 2015 р.

kredo
Хто ні про що не запитує - той нічому не навчиться.

заступник завідувача господарства

Олевінська Алла Борисівна

Olevinska AB stag
Педагогічний стаж роботи – 25 років.
В ДНЗ № 4 на посаді заступника завідувача господарством працює з 2003 року.
osvita
Бердичівське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація –вихователь дітей дошкільного віку.

Медичний персонал

сестра медична старша

Степанець Наталія Леонтіївна

StepanecNL stag
Стаж роботи – 25 років.
В ДНЗ № 4 працює з 2002 року.
osvita
♦ Бердичівське медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа», кваліфікація – медична сестра.
kredo
Біда наша в тому, що ми вперше замислюємося про своє здоров’я лише в тому разі, якщо починаємо втрачати його...

К. Биков

сестра медична старша

Пашковська Олена Юріївна

PashkovskaOYu stag
Стаж роботи – 15 років.
В ДНЗ № 4 працює з 2007 року.
kredo
Щоб насолоджуватися здоров’ям, потрібно працювати над собою.

П. Брегг