Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)
комбінованого типу № 4 «Берегиня»

1923 рік –в колишній садибі шкірзаводу Бурко розміщено дитяче містечко-майданчик (на той час так називали дитячі садки).

1988 рік – відбулося відкриття нового приміщення дитячого садка № 4, розрахованого на 240 дітей дошкільного віку.

10 листопада 1998 року – відомчий дитячий садок № 4 передано до комунальної власності міста в особі Бердичівської міської влади.

Березень 2000 року – відкрито групи: 1 група раннього віку, 8 груп дошкільного віку, переведено два класи ЗОШ № 6 на режим роботи дитячого садка № 4.

Травень 2003 року – дитячий садок пройшов державну атестацію і отримав статус Дошкільного навчального закладу № 4 загального розвитку художньо-естетичного напрямкуз групами компенсуючого типу.

Лютий 2004 рік – на базі дошкільного навчального закладу № 4 рішенням медико-педагогічної комісії відкрито 2 групи для дітей з вадами психічного та мовленнєвого розвитку.

Вересень 2004 року – Дошкільний навчальний заклад № 4 «Теремок» змінив назву на «Берегиня».

2006-2007 рр. – розпочато роботу по вивченню та впровадженню педагогічної системи Марії Монтессорі, представник ДНЗ проходить навчання у школі Монтессорі І ступеня у м. Києві

Вересень 2009 року – в дошкільному навчальному закладі виховується 315 дітей, функціонує 12 груп – 2 групи раннього віку, 8 груп дошкільного віку, 2 групи для дітей з вадами мовлення. Діє логопедичний пункт, психологічна служба, організовано гурток по вивченню іноземної мови.

19 травня 2011 року у дошкільному навчальному закладі №4 відкрито музей народної творчості «Лялька-мотанка», який став своєрідним осередком пізнання, ознайомлення з народною культурою, місцем прояву творчості педагогів, вихованців та їх батьків.

Вересень 2011 року – в дошкільному навчальному року почав діяти консультативний пункт «Берегиня» для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ.

Листопад 2011 року – затверджено нову редакцію Статуту, в якому заклад отримав назву дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Берегиня».

Жовтень 2013 року – дошкільний навчальний заклад пройшов атестаційну експертизу, визнаний атестованим з надання освітніх послуг та отримав свідоцтво про атестацію терміном на 10 років.

Вересень 2014 року – дошкільний навчальний заклад виховується 375 дітей, функціонує 13 груп – 2 групи раннього віку, 8 груп дошкільного віку, 2 групи для дітей з вадами мовлення, 1 група короткотривалого перебування. Діє логопедичний пункт, психологічна служба, надаються додаткові освітні послуги.