м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00Телефон

(04143)5-13-35


Ми на Фейсбуці

booked.net
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Вузькі спеціалісти


учитель-логопед

Прищепна Олена Миколаївна

PryschepnaOM stag
Педагогічний стаж роботи – 10 років.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, організатор музичної діяльності в дошкільному закладі.
♦ Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія», кваліфікація - вчитель загальноосвітніх спеціальних шкіл; педагог-дефектолог соціально-реабілітаційних служб.
♦ Житомирський державний університет імені Івана Франка, повна вища освіта за спеціальністю "Освітні, педагогічні науки", кваліфікація - викладач вищого навчального закладу.
kategory
Спеціаліст І категорії.
dosyagnennja
♦ Представила матеріали на обласній постійно-діючій виставці «Сучасна освіта Житомирщини - 2015» за напрямом роботи з дітьми логопедичної групи «Розвиток і корекція оптико-просторових уявлень та графічних умінь у дошкільників з фонетико-фонематичним недорозвитком».
♦ Друк наукової статті «Системний підхід у розвитку і корекції оптико-просторових уявлень та графічних умінь у дошкільників з фонетико-фонематичним недорозвитком» у публікації збірника науково-методичних праць.
♦ Диплом ІІ ступеня Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації за участь у ХVІІІ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2015» у номінації «Упровадження інновацій в навчанні та вихованні дітей з особливими потребами», 2015 р.
♦ Участь у Міжнародному італійсько-українському проекті співробітництва “Дошкільні навчальні заклади та відносини між сім’єю, суспільством щодо дітей з особливими потребами від 0 до 6 років у м.Житомирі” та оволоділа програмою “Роль вихователя ДНЗ у реалізації інклюзивної освіти”, отримала сертифікат про участь.
♦ Сертифікат за активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Професійна освіта в умовах інтеграційних процесів: теорія і практика, 2017 р.
♦ Публікація у збірнику наукових праць "Інтеграційні процеси в системі дошкільної та початкової освіти: теорія і практика" статті "Формування мовленнєвої компетентності у дошкільників".
♦ Друк у науково-методичному журналі "Логопед" №11 (71) 2016 у рубриці"З досвіду роботи" заняття "Постановка звука [р]. Індивідуальне заняття з використанням нетрадиційних підходів та технологій."
♦ Участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Формування дидактичної компетентності педагогів дошкільної та початкової освіти", 2015 р.
♦ Диплом І ступеня Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Житомиської обласної ради, 2018 р.
♦ Сертифікат за участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Підготовка фахівців у контексті становлення Нової української школи, 2018 р.
♦ Сертифікат за участь у регіональній науково-практичній інтернет-конференції "Психологічний супровід учасників освітнього процесу в інклюзивній освіті", 2018 р.
♦ Сертифікат за навчання в італійсько-україській школі з проблеми "Подолання бар"єрів: практичні аспекти організації інклюзивного простору педагогами закладів дошкільої та початкової освіти", 2018 р.
♦ Сертифікат за участь у всеукраїнському фестивалі практичної логопедії "Новий професійний досвід - нові перспективи", 2019 р.

 


учитель-логопед

Сідлецька Анна Леонідівна

Sidlechka_A_L stag
Педагогічний стаж роботи – 6 років.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільна освіта», кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.
♦ Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, повна вища освіта за спеціальністю «Дошкільна освіта», кваліфікація - викладач вищого навчального закладу, інспектор з дошкільного виховання, вчитель-логопед.
kategory
Спеціаліст ІІ категорії.
nagorody
dosyagnennja
♦ Участь у науково-методичному тренінгу "Заклад дошкільної освіти - дружній до дитини.
♦ Участь у першій всеукраїнській логопедичній конференції "Ефективні техноголії в сучасній логопедії", 2019 р.
♦ Участь у всеукраїнському фестивалі практичної логопедичної "Новий професійний досвід - нові перспективи!", 2019 р.
kredo
Навчаючи інших, вчись самій. В житті все робити з любов"ю. За кожен мій вчинок, щоб діти змогли згадати мене з добрим словом.

 


практичний психолог

Новіцька Ірина Анатоліївна

NovitskaIA stag
Педагогічний стаж роботи – 11 років.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація - вихователь логопедичних груп.
♦ Житомирський державний університет імені Івана Франка, магістр педагогічної освіти, викладач української мови та літератури.
kategory
Спеціаліст ІІ категорії.
nagorody
♦ Грамота Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, 2013 р.
♦ Подяка Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, 2019 р.
dosyagnennja
♦ Диплом І ступеня Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації за участь у ХVІІ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2014», 2014 р.
♦ Сертифікат за активну участь у роботі регіональної науково-практичної конференції "Дошкільна освіта Бердичівщини: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку", 2017 р.
kredo
Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.
О.Уайльд.

інструктор з фізкультури

Бульбіна Тетяна Петрівна

BulbinaTP stag
Педагогічний стаж роботи – 35 років.
В ДНЗ №4 працює з 1988 року.
osvita
♦ Бердичівське педагогічне училище по спеціальності «Виховання в дошкільних установах», кваліфікація - вихователь в дошкільних установах.
♦ Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, повна вища освіта за спеціальністю «Дефектологія», кваліфікація - дефектолог (тифлопедагог); вчитель початкових класів шкіл для дітей з порушенням зору; практичний психолог закладів освіти.
kategory
Спеціаліст І категорії, звання «Вихователь-методист».
nagorody
♦ Почесна грамота Відділу освіти Бердичівського міськвиконкому, 2000 р.
♦ Грамота Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, 2003р.
♦ Грамота Управління освіти і науки виконкому бердичівської міської ради, 2008 р.
♦ Диплом першого ступеня Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, 2008 р.
♦ Нагрудний знак «За досягнення в освіті», 2008 р.
♦ Відзнака року у напряму «Найкращі в освіті», 2008 р.
♦ Грамота Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, 2014 році.
dosyagnennja
♦ Участь у ХІХ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2016» з матеріалами роботи «Використання комплексу нетрадиційних фізкультурно-оздоровчих технологій засобами гурткової роботи».
♦ Сертифікат за активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Професійна освіта в умовах інтеграційних процесів: теорія і практика, 2017 р.

 


музичний керівник

Шнабська Катерина Павлівна

Shnabska_K_P stag
Педагогічний стаж роботи – 8 років.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика», кваліфікація - вчитель музики, музичний керівник.
♦ Житомирський державний університет імені Івана Франка, повна вища освіта за спеціальністю "Музичне мистецтво", кваліфікація - вчитель музичного мистецтва, етики, естетики; вчитель художньої культури.
kategory
Спеціаліст І категорії.
kredo
Мелодія починається з першої ноти, саме вона визначає її характер.

 


музичний керівник

Патіюк Наталія Михайлівна

Patiyuk_N_M stag
Педагогічний стаж роботи – 23 роки.
osvita
♦ Бердичівське педагогічне училище за спеціальністю «Музичне виховання», кваліфікація – вчитель музики та співів, музичний керівник.
♦ Житомирський державний університет імені Івана Франка, повна вища освіта за спеціальністю "Початкове навчання", кваліфікація - вчитель початкових класів.
kategory
Спеціаліст II категорії.
kredo  

 


музичний керівник

Кононюк Оксана Дмитрівна

KononukODP stag
Педагогічний стаж роботи – 28 років.
На посаді музичного керівника ЗДО № 4 працює з 2005 року.
osvita
♦ Бердичівське педагогічне училище за спеціальністю «Музичне виховання», кваліфікація – вчитель музики та співів, музичний керівник.
♦ Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, вища освіта за спеціальністю «Корекійна освіта», кваліфікація - дефектолог (тифлопедагог); вчитель початкових класів шкіл для дітей з порушенням зору; практичний психолог закладів освіти.
kategory
Спеціаліст I категорії.
nagorody
Грамота Управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради, 2008 р.
kredo
Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток.
В.Сухомлинський.

 


керівник гуртка

Задорожнюк Інна Ігорівна

ZadorognjaII stag
Педагогічний стаж роботи – 8 років.
osvita
♦ Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікація – вихователь з правом навчання іноземної мови.
♦ Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Мова і література (англійська, німецька)», кваліфікація – вчитель мови (англійської, німецької) і зарубіжної літератури.
kategory
Спеціаліст.
dosyagnennja
♦ Подяка за активну участь у Фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English», розміщення на освітньому порталі “Педагогічна преса” відеозапису та плану-конспекту заняття з англійської мови «A trip to Mr. MacDonald’s farm».
♦ Сертифікат за участь у семінарі "Summer Time and the Project is easy" ("Використання проектної методики як засобу ефективного розвитку комунікативної компетенції учнів").
♦ Сертифікат за активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Професійна освіта в умовах інтеграційних процесів: теорія і практика, 2017 р.
kredo
Справжній педагог повинен любите те, чому навчає і тих, кого навчає.
В.О.Сухомлинський.