Розмір плати для батьків за харчування дітей в закладі

Відповідно рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 20.04.2018 р. №111 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 02.10.2017 №326 Про встановлення розміру вартості харчування дітей у навчальних закладах міста» з 21 квітня 2018 року встановлено батьківську плату:

Вартість харчування дітей у закладі дошкільної освіти встановлена у 65% від вартості харчування на день, а саме:

14,28 грн. – для вихованців ясельних груп;

22,22 грн. – для вихованців дошкільних груп.

Решта 35% сплачується з коштів місцевого бюджету.

Вартість харчування дітей з багатодітних сімей зменшена на 50%, тобто встановлена у розмірі 32,5% від вартості харчування на день, а саме:

для вихованців ясельних груп – 7,14 грн.

для вихованців дошкільних груп – 11,11 грн.

Решта 67,5% сплачується з коштів місцевого бюджету.

За рахунок коштів місцевого бюджету звільнено від плати за харчування батьків, або особи, які їх замінюють, наступних категорії дітей:

діти-сироти та діти, позбавлених батьківської опіки;

діти з особливими потребами;

діти із малозабезпечених сімей, які зареєстровані в органах соціального захисту населення і отримують державну соціальну допомогу;

діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;

діти, батьки яких загинули під час участі в анти терористичній операції.