Правила прийому дітей в заклад дошкільної освіти №4 «Берегиня»

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем протягом календарного року (за наявності місць) на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти завідувач зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із Статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (90 днів).

Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

♦ за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

♦ на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі денного типу;

♦ у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

♦ Адміністрація ЗДО повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Дошкільний навчальний заклад забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів.

Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками, які входять до штату цього закладу і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, контроль за проведенням профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

Батьки мають право:

♦ вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг;

♦ відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи;

♦ заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу;

Батьки зобов'язані:

♦ вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 20 числа поточного місяця;

♦ своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;

♦ віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов’язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;

♦ приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил;

♦ дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно;

♦ своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у ЗДО і причини її відсутності;

♦ у разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу;

♦ у разі тимчасової відсутності дитини сповіщати, як дитина буде відвідувати навчальний заклад після 20 числа поточного місяця.

Для отримання місця у ДНЗ необхідно:

♦ У період з 01.09 по 30.03 записатись на чергу.

♦ Набір дітей за чергою до дошкільного закладу здійснюється з 1.09.

♦ Попередні списки дітей, які отримали місце у ЗДО № 4 "Берегиня" можна подивитися протягом липня

♦ Впродовж навчального року (з 01.09.по 30.05) діти можуть отримати місце в ЗДО за погодженням із завідувачем за наявності вільних місць у групах та за умови пройденого медичного огляду та медичної картки Ф-26.

♦ Звертатись у ЗДО: понеділок з 9.00 до17.00