ПРОГРАМОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Перелік програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, що використовуються в ДНЗ №4 у 2017/2018н.році

Назва

БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (НОВА РЕДАКЦІЯ)
Державний стандарт дошкільної освіти України

Науковий керівник:
А.М.Богуш,
Авт. кол
БєлєнькаГ.В., Богініч О.Л., Гавриш Н.В., ДолиннаО.П., ін.

Затверджено наказом
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (№ 615 від 22.05.2012 «Про затвердження Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція)»

Для усіх вікових груп

Комплексна освітня програма “Дитина в дошкільні роки”

Автор.кол. Наук.кер.
Крутій К.Л.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

«Оберіг»
Програма розвитку дітей від перентального періоду до трьох років

Науковий керівник
А.М. Богуш,
Авт. колектив

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Наказ №750 від 24.06.2014

Для груп раннього віку

«Впевнений старт»
Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку

За загальною науковою редакцією
Т. О. Піроженко

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017р)

Для дошкільників, які не відвідують ДНЗ

Корекційна робота з розвитку мовлення дітей 5р життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс)

Рібцун Ю.В.

Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
від 05.12.2012 №1/11-18798

для логопедичних груп

Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку з загальним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс.

Рібцун Ю.В.

Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
від 05.12.2012 №1/11-18798

для логопедичних груп

Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації

І.А. Кулікова
Т.М.Шкваріна,
заг.редакція О.В. Низковсбкої

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з іноземних мов науково-методичної ради з питань освіти. Міністерство освіти і науки України (лист ІІТЗО від 28.07.2015 №41.1.

Для середніх, старших груп,

«Радість творчості» Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку

Р.М.Борщ
Д.В.Самойлик

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах  комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради  з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист ІІТЗО від 25. 05. 2012 р. № Г-106)

“Скарбниця моралі”
Програма з морального виховання дітей дошкільного віку

Любов Лохвицька

«Веселкова музикотерапія»
Програма оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку

Ірина Малашевська,
Світлана Демидова

«Казкова  фізкультура»
Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку

Микола Єфименко

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України  (лист ІІТЗО від 11. 06. 2014 р. № 14.1/12-Г-869)

Для садових груп

«Про себе треба знати, про себе треба дбати»
Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Лохвицька Л.

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах Комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної  ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України  (лист ІІТЗО від 08.11.2013 р. № 14.1/12-Г-632)

Для садових груп

Дитина к світі дорожнього руху»