м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00Телефон

(04143)5-13-35


Ми на Фейсбуці

booked.net
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Наші досягнення


2019-2020 навчальний рік

• Вересень 2019 року. Вихователі Бойко Ю.Ю., Базилюк І.С., Малоок О.В., Слюсар А.М. та сестри медичні старші Степанець Н.Л., Пашковська О.Ю. нагороджені грамотамии Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Помічник вихователя Бугайчук Т.С., кастелянка Варикаша А. Ю. відзначені Подяками Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

• 11 листопада 2019 року.Відбулося засідання циклової комісії керівників гуртків з питання …. Досвід роботи представила керівник гуртка з англійської мови Данилюк А.В.

• 28 листопада 2019 року. Завідувач Чумак С.В. прийняла участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Музейна педагогіка в науковій освіті» за напрямом «Роль та перспективи розвитку музейної педагогіки в позашкільній освіті», отримала сертифікат учасника. Стаття «Особливості впливу музейної педагогіки на розвиток дитячої креативності» була надрукована у збірнику тез доповідей учасників.

• Січень 2020 року. Творча група ДНЗ (Новіцька І. А., Овсяннікова Т. В., Мельничук К. В., Бабенко А. А., Коцюбинська О. О.) були учасниками виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2020», нагороджені дипломом ІІІ ступеня.

• 2 березня 2020 року. Cертифікат учасника «ІІ Всеукраїнському занятті доброти про гуманне та відповідальне сиавлення до тварин», організованому фондом «Happy paw» за підтримки МОН.

 2018-2019 навчальний рік

•Листопад 2018 року.Вихователь-логопед Прищепна О.М. отримала Сертифікат учасника регіональної науково-практичної інтернет-конференції "Психологічний супровід учасників освітнього процесу в інклюзивній освіті".

 2017-2018 навчальний рік

•Червень 2018 року.Вихователь-логопед Прищепна О.М. отримала Сертифікат італійсько-української школи з проблеми "Подолання бар'єрів: практичні аспекти організації інклюзивного простору педагогами закладів дошкільної і початкової освіти".

 

•Березень 2018 року.Вихователь-логопед Верещак Л.Б. отримала Сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "Управління закладами освіти на засадах акмеологічного підходу".

 

•Лютий 2018 року.Вчитель-логопед Прищепна О.М. нагороджена Дипломом І ступеня у номінації "Система роботи дошкільного навчального закладу у формуванні готовності дитини до школи".

 

•Жовтень 2017 року.Вихователь Мельничук К.В нагороджена Грамотою за активну участь у виставці «Творчість освітян-профспілчан» .

• Листопад 2017 року.відбулося засідання циклової комісії вихователів дітей раннього віку на тему «Конструктор психолого-педагогічної взаємодії вихователів з сім’ями вихованців». Досвід представила вихователь дітей раннього віку Стасюк А.Л.

 


2016-2017 навчальний рік

•Серпень 2016 року.Завідувач Чумак С.В. та керівник гуртка відзначені Подяками Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Подяка Задорожнюк І.І.Подяка Чумак С.В.

• 4 листопада 2016 року.Відбулося засідання циклової комісії інструкторів з фізкультури питання «Забезпечення належного рівня фізичної підготовленості та фізичної культури дошкільнят згідно вимог Базового компонента». Досвід роботи представила інструктор з фізкультури Бульбіна Т.П.

 

• Березень 2017 року.Учителі-логопеди Прищепна О.М. та Верещак Л.Б., вихователь Мельничук К.В., керівник гуртка Задорожнюк І.І., інструктор з фізкультури Бульбіна Т.П. взяли активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Професійна освіта в умовах інтеграційних процесів: теорія і практика».

• Березень 2017 року.Вихователь-методист Новіцька І.А. та вихователь Мельничук К.В взяли участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта Бердичівщини: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку».

• Березень 2017 року.Учитель-логопед Верещак Л.Б. отримала сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інноваційний менеджмент у закладах освіти".

• Березень 2017 року.відбулося засідання циклової комісії вихователів логопедичних груп з питання «формування художньо-мовленнєвої компетентності у дітей з порушенням мовлення». Досвід роботи представили вихователі логопедичної групи Мельничук К.В, Ошарська О.О.

 

• Липень 2017 року.завідувач Чумак С.В. та учитель-логопед Верещак Л.Б. взяли участь у роботі Міжнародної Італійсько-української літньої школи «Проектування інклюзії: цінності, інструменти, шляхи» та отримали дипломи.

• Серпень 2017 року.Учитель – логопед Верещак Л.Б. нагороджена Подякою Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради за вмілу організаційно – методичну роботу протягом 2016 – 2017 навчального року та отримала Диплом ІІІ ступеня за участь в ХХ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2017».


2015-2016 навчальний рік

•Вересень 2015 року. Вихователь-методист Бойко М.М., вихователі Мельничук К.В., Коцюбинська О.О., Борейчук К.С. нагороджені Грамотами Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

 

• 12 листопада 2015 року.Відбулося засідання циклової комісії вчителів-логопедів по темі «Традиційні та сучасні нетрадиційні підходи і технології постановки звуків у дітей дошкільного віку». Досвід роботи представили кваліфіковані учителі-логопеди Верещак Л.Б., Прищепна О.М.

 

• Грудень 2015 року.Вихователі Мельничук К.В. та Коцюбинська О.О., інструктор з фізкультури Бульбіна Т.П. представили педагогічний досвід на обласній постійно-діючій виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2016» за напрямами роботи:

Вихователь Мельничук К.В. «Розвиток пізнавальних інтересів дошкільників під час ознайомлення із равликами АХАТИНАМИ».

Вихователь Коцюбинська О.О. «Програма гуртка розвиваючих ігор «Смішарики» за посібником Б.Нікітіна «Склади узор».

Інструктор з фізкультури Бульбіна Т.П. «Використання комплексу нетрадиційних фізкультурно-оздоровчих технологій засобами гурткової роботи».

 

• Січень 2016 року.Вчитель-логопед Верещак Л.Б. друкувалася у науково-методичному журналі "Логопед" №1 (61) 2016 у рубриці "Перевірено практикою: шкільний вік". Розміщено заняття «Автоматизація звука [ц] у складах, словах, реченнях».

 

• 26 лютого 2016 року.Вчитель-логопед Верещак Л.Б. прийняла участь у засіданні Всеукраїнського клубу «Директор школи» та координаційної ради АКШУ «АВТОНОМІЯ ШКОЛИ: СТАН, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ», отримала сертифікат про участь.

 

• 29 березня 2016 року.Вчитель-логопед Верещак Л.Б. прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів », отримала сертифікат про участь.У збірнику матеріалів до конференції опубліковано статтю «Управління трудовими ресурсами в закладах та установах освіти як новий соціально-економічний стандарт» (Житомир, 2016).

 

• 15 квітня 2016 року.Відбулося засідання циклової комісії музичних керівників на тему: «Інтерпретаційно-виконавські музичні ігри: крок до творчості, краси та оригінальності». Досвід роботи представив кваліфікований музичний керівник Кононюк О.Д.

 

• Травень 2016 року.Керівник гуртка з англійської мови Задорожнюк І.І. прийняла участь у Фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у ДНЗ «Hello, English», розмістила відеозапис та план-конспект заняття з англійської мови «A trip to Mr. MacDonald’s farm» на освітньому порталі “Педагогічна преса”.

 

• 19-20 травня 2016 року.Вчитель-логопед Верещак Л.Б. прийняла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі” (ХХХІІІ КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ) (Полтава, 2016), отримала сертифікат про участь.

 

• 14 червня 2016 року.Вчителі-логопеди Прищепна О.М. та Верещак Л.Б. стали учасниками Міжнародного італійсько-українського проекту співробітництва “Дошкільні навчальні заклади та відносини між сім’єю, суспільством щодо дітей з особливими потребами від 0 до 6 років у м.Житомирі” та оволоділи програмою “Роль вихователя ДНЗ у реалізації інклюзивної освіти”, отримали сертифікат про участь.

 

Сертифікат Верещак Л.Б.Сертифікат Прищепної О.М.

Грамота Коцюбинської О.О.

 

Грамота Бойко М.М.

 

Сертифікат Верещак Л.Б.

 

Сертифікат Верещак Л.Б.

 

Сертифікат Верещак Л.Б.


2014-2015 навчальний рік

• Вересень 2014 року. Інструктор з фізкультури Бульбіна Т.П. нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

 

 

• Вересень 2014 року. Вихователі Юрчук О.П., Слівінська Ю.Б., Кореневська З.В., вчитель-логопед Верещак Л.Б. відзначені Подяками Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

 

 

• Жовтень 2014 року. Вихователь Новіцька І.А. отримала міську відзнаку «Людина року» у напрямку «Найкращі в освіті» у 2014 році.

 

 

• Жовтень 2014 року. Вчитель-логопед Верещак Л.Б. друкувалася у науково-методичному журналі "Логопед" №10 (46) 2014 у рубриці "Перевірено практикою: дошкільний вік".

 

 

• Грудень 2014 року. Вчитель-логопед Прищепна О.М. представила педагогічний досвід на обласній постійно-діючій виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2015» за напрямом роботи «Розвиток і корекція оптико-просторових уявлень та графічних умінь у дошкільників з фонетико-фонематичним недорозвитком».

 

• Лютий 2015 року. Вчитель-логопед Прищепна О.М. прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції«Формування дидактичної компетентності педагогів дошкільної та початкової освіти» у м.Житомиріз науковою статтею «Розвиток і корекція оптико-просторових уявлень та графічних умінь у дошкільників з фонетико-фонематичним недорозвитком».

 

• Вихователь Овсяннікова Т.В. протягом 2014-2015 н.р. була керівником «Школи молодого вихователя з використанням системи роботи М.Монтессорі», яка проводиться на базі № 4.

 

 

• 11-12 лютого 2015 року. Вихователь-методист Бойко М.М., вихователі Слівінська Ю.Б. та Кусяк В.О. стали учасниками навчального семінару-тренінгу «Теорія і методика освіти для сталого розвитку» в рамках міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» у місті Житомирі.

 

• Квітень 2015 року. Вчитель-логопед Верещак Л.Б. друкувалася у збірнику наукових праць «Професійна підготовка фахівців у системі неперервної освіти» (Житомир, 2015) з науковою статтею «Особливості розвитку когнітивної сфери із загальним недорозвитком мовлення».

 

• 23-24 квітня 2015 року. Вчитель-логопед Верещак Л.Б. прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Професійна підготовка фахівців у системі неперервної освіти» у м. Житомирі з виступом на планерному засіданні «Інноваційні форми методичної роботи з працівниками ДНЗ», отримала сертифікат про участь.

 

• 28 квітня 2015 року. Вчитель-логопед Верещак Л.Б. прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові підходи в управлінні навчальними закладами ДНЗ», отримала сертифікат про участь. У збірнику матеріалів до конференції опубліковано статтю «Значення управлінських та професійних умінь у здійснення кально-виховного процесу працівниками ДНЗ» (Житомир, 2015).

 

• Травень 2015 року. Вчитель-логопед Верещак Л.Б. розмістила корекційно-відновлювальне заняття «Зимуючі та перелітні птахи» на порталі «Учительський журнал» видавничої групи «Основа», отримала сертифікат.

 

• Cерпень 2015 року. Колектив ДНЗ № 4 відзначений:
Подякою Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва.
Подякою Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету за якісну та своєчасну підготовку закладу до нового 2015-2016 навчального року.
Вчитель-логопед Прищепна О.М. нагороджена Дипломом ІІ ступеня Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.
Вихователь Овсяннікова Т.В. нагороджена Грамотою Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

 

Диплом Прищепної О.М.Сертифікат Верещак Л.Б.Сертифікат Верещак Л.Б.

Грамота Романчук В.З.

 

Сертифікат Прищепної О.М.

 

Сертифікат Бойко М.М.

 

Подяка Коренівській З.В.

 

Подяка колективу ДНЗ№4

 

Подяка колективу ДНЗ№4

 

Грамота Овсянніковій Т.В.

 

Сертифікат Верещак Л.Б.


2013-2014 навчальний рік

• Вересень 2013 року. Завідувач Чумак С.В.відзначена Подякою Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету. Вихователі Романчук В.З., Новіцька І.А, музичний керівник Шнабська К.П. нагороджені Грамотами управління освіти і науки Бердичівської міської ради.

 

 

З 30 жовтня по 13 листопада2013 року Державна атестація дошкільного навчального закладу. За рішенням регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Житомирської області від 13 грудня 2013 року ДНЗ визнано атестованим з надання освітніх послуг.

 

 

Грудень 2013 року. Участь у виставці інноваційних технологій «Сучасна освіта Житомирщини» педагогів: вихователя Новіцької І.А. «Системний підхід у формуванні астрономічних уявлень дошкільників» та вчителя-логопеда Верещак Л.Б.«Розвиток когнітивної сфери дошкільника із загальним недорозвитком мовлення (ЗНМ) в процесі корекційно-відновлювальної роботи вчителя-логопеда в умовах ДНЗ».

 

 

Лютий 2014 року. Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва. Узагальнені матеріали по театралізованій діяльності з фотографіями та відеофільмом театралізованої діяльності дітей дошкільного віку представлені на обласному конкурсі дитячого театрального мистецтва.

 

 

Березень 2014 року. З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка було проведене інсценізоване свято за участю дітей середніх та старших груп (музичні керівники Шнабська К.П., Слівінська А.В., Кононюк О.Д.). Матеріали розваги надруковані в ігровій газеті для саморозвитку дітей «Я сам» № 3 (295) та в газеті «Земля Бердичівська» № 15 від 11 квітня 2014 року.

 

 

Березень 2014 року. Гурток з аеробіки «Пластика і грація» інструктора з фізкультури Бульбіної Т.П. увійшов до навчально-методичного посібника «Педагогічна майстерність інноваційного досвіду педагогів дошкільної освіти Житомирщини» за редакцією І.І.Коновальчука, Т.В.Наумчук. – Житомир: ФОП Левковець, 2014.

Подяка Чумак С.В.

 

Грамота Бульбіній Т.П.

 

Грамота Новіцькій І.А.