м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00Телефон

(04143)5-13-35


Ми на Фейсбуці

booked.net
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Знайомимо з властивостями води

Дитячий садок- розваги: Подорож КраплинкиДо вихованців групи "Янголята" ЗДО ✓4 завітала Краплинка, яка ознайомила малюків з властивостями води, розповіла про значення води в навколишньому світі на основі ілюстрацій. Під час дослідницької діяльності діти визначали воду за кольором, запахом, формою, слухали аудіозаписи звуків води. Для закріплення поняття "Де живе водичка" діти "поселили" (наклеїли) краплинки у скляночки, чашечки, чайники.

Детальніше...

ОСІННІЙ МАКЕТ

Силует Кленовий листок - Безкоштовні векторні силуети | CreazillaМіні-макет – сучасна форма, яка дає можливість реалізує діяльнісний, пізнавальний та сенсорний підхід в ознайомленні дошкільників з довкіллям. Осінні задуми вихователів та батьків дали змогу нашим малюкам в ігровій формі закріплювати знання про овочі, співвідносити їх з реальним зображенням, навчити доглядати за ними. Осінній город - це чудова можливість пограти з фетровими овочами, пофантазувати, закріпити знання про користь овочевих вітамінів. Використання технології міні-макету є частиною оформлення освітнього середовища нашого закладу.
Дякуємо нашим батькам за старанність, відповідальність та креативність у оформленні міні-макетів.

Детальніше...

Дитячий туризм влітку

Дитячий туризм вліткуОдним із завдань літнього періоду у ЗДО №4 "Берегиня" є збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят. Ефективним способом у цьому напрямку є проведення дитячого туризму, який поєднує оздоровчу, освітню та виховну цінність. Дитячий туризм - джерело позитивних вражень, знаходження нового у знайомому, проникнення у світ прекрасного, підвищення фізичної та рухової підготовленості дошкільників.

Регулярне проведення походів влітку гарантує організм дитини, виховує витривалість, сприяє удосконаленн. рухових навичок, пізнанню навколицшнього і що особливо важливо, доставляють дітям величеного задоволення.

 

 

Детальніше...

Спортивне свято – найкраща подія!

спортивне святоНеможливо уявити літній період в дитячому садку без веселих, цікавих і захоплюючих спортивних свят, які розвивають спритність, кмітливість, уяву і творчість. Такі спортивні свята об'єднує спільне - виховання у дитини потреби в рухах і емоційному сприйнятті життя. Рухаючись, дитина пізнає навколишній світ, вчиться любити його і цілеспрямовано діяти в ньому.

В житті вихованців ЗДО № 4 «Берегиня» відбулася цікава подія. На спортивному майданчику було організовано та проведено спортивне свято з рекламуванням спортивного обладнання.

Детальніше...

«Кошенята» – грайливі малята!

Літо передусім асоціюється з відпочинком – спекотним сонцем, теплим морем, цікавими подорожами. Для педагогів літня пора «гаряча» не лише через спеку. Адже саме вони збагачують маленьких вихованців безцінним досвідом спілкування з природою, наповнюють життя веселими іграми, святами та розвагами.

Детальніше...

День дружби у малят

День дружбиМіжнародний день друзів щороку відзначається 9 червня. Це чудова нагода, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, нагадати своїм друзям про те, наскільки вони важливі.

Дружба - річ необхідна і дуже важлива для нашої дитини. У дошкільному закладі діти навчаються дружити, знаходять справжніх друзів. Педагоги виховують у дошкільнят бажання поважати думки інших дітей, приходити на допомогу, співчувати і співпереживати, бути добрим і щедрим, уважним і турботливим.

 

Детальніше...