demo

Магія художнього слова Лесі Українки

21 лютого світова спільнота визначає Міжнародний день рідної мови. Не залишились осторонь і ми педагоги та вихованці дитячого садка «Берегиня» і приурочили цій даті чудовий поетичний вечір «З Лесиних джерел». Бо ж ніхто не заперечить вплив на розвиток, підтримку, пропагування української мови нашої землячки поетеси Лесі Українки.

 

Детальніше...

Колискова для малечі

Колискова пісня – яке, здавалося, просте поєднання двох слів, а скільки змісту в них, скільки душі, тепла і любові батьків, бабусь і дідусів. Адже кожен з нас співав такі пісні своїм дітям та онукам. І саме перша мамина колискова зароджує в свідомості дитини розуміння краси і мелодійності рідної мови, рідних мелодій. А через персонажів колискової малюк отримує перші враження про навколишній світ.

Детальніше...

Розвага «Як Зима з Весною зустрічалась»

Ось і завершується цикл зимових свят у дитсадку розвагою-змаганням, яка дасть відповідь на одвічне питання: хто сильніший Зима чи Весна?

 

 

 

 

Детальніше...

Свято мужності, сили та козацької відваги у ЗДО «Берегиня»

14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільш шанованих свят на Україні. З недавніх пір свято Покрови відзначається ще й як день українського козацтва.

В закладі дошкільної освіти №4 «Берегиня» пройшла розвага «Ми веселі козачата». Вихованці старших груп підготували справжнє козацьке свято, на якому лунали пісні про козаків, вірші та розповіді, танці, козацькі змагання. В гості до дітей прийшов «справжній» козак Сергій, який приніс різні цікаві завдання, та виконував їх разом із дітьми, а наприкінці свята посвятив хлопців у козачат.

Детальніше...

З новим навчальним роком!

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і веселими дитячими посмішками.

В святковій програмі дітям та гостям дарував веселий настрій Нулик із мультфільму Фіксики.

Діти із задоволенням грались в ігри, жартували, виконували пісні про дружбу та дитячий садочок.

Детальніше...

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд