м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00Телефон

(04143)5-13-35

booked.net
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Дитячий туризм влітку

Дитячий туризм вліткуОдним із завдань літнього періоду у ЗДО №4 "Берегиня" є збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят. Ефективним способом у цьому напрямку є проведення дитячого туризму, який поєднує оздоровчу, освітню та виховну цінність. Дитячий туризм - джерело позитивних вражень, знаходження нового у знайомому, проникнення у світ прекрасного, підвищення фізичної та рухової підготовленості дошкільників.

Регулярне проведення походів влітку гарантує організм дитини, виховує витривалість, сприяє удосконаленн. рухових навичок, пізнанню навколицшнього і що особливо важливо, доставляють дітям величеного задоволення.

 

 

Детальніше...

Спортивне свято – найкраща подія!

спортивне святоНеможливо уявити літній період в дитячому садку без веселих, цікавих і захоплюючих спортивних свят, які розвивають спритність, кмітливість, уяву і творчість. Такі спортивні свята об'єднує спільне - виховання у дитини потреби в рухах і емоційному сприйнятті життя. Рухаючись, дитина пізнає навколишній світ, вчиться любити його і цілеспрямовано діяти в ньому.

В житті вихованців ЗДО № 4 «Берегиня» відбулася цікава подія. На спортивному майданчику було організовано та проведено спортивне свято з рекламуванням спортивного обладнання.

Детальніше...

«Кошенята» – грайливі малята!

Літо передусім асоціюється з відпочинком – спекотним сонцем, теплим морем, цікавими подорожами. Для педагогів літня пора «гаряча» не лише через спеку. Адже саме вони збагачують маленьких вихованців безцінним досвідом спілкування з природою, наповнюють життя веселими іграми, святами та розвагами.

Детальніше...

День дружби у малят

День дружбиМіжнародний день друзів щороку відзначається 9 червня. Це чудова нагода, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, нагадати своїм друзям про те, наскільки вони важливі.

Дружба - річ необхідна і дуже важлива для нашої дитини. У дошкільному закладі діти навчаються дружити, знаходять справжніх друзів. Педагоги виховують у дошкільнят бажання поважати думки інших дітей, приходити на допомогу, співчувати і співпереживати, бути добрим і щедрим, уважним і турботливим.

 

Детальніше...

День захисту дітей у місті Бердичіві

 

Композиція "Веселі міньйони"

Виступ вихованців "Берегині" на площі Центральній до Дня захисту дітей.

Детальніше...

Використання тейпування в роботі з дошкільниками

ВИКОРИСТАННЯ ТЕЙПУВАННЯ В ЛОГОПЕДИЧНІЙ РОБОТІ


Логопедичне тейпування — це величезний додатковий шанс для дитини подолати
його мовні проблеми!
Наклеєні тейпи будуть «звертати увагу» головного мозку на непрацюючі м’язи артикуляційного апарату, в результаті чого мозок навчиться керувати цими м’язами і «змусить» їх активно працювати або розслаблятися. 

Тейпи не заважають руху м’язів мімічної і артикуляційної мускулатури, а, навпаки, допомагають м’язам мовного апарату здійснювати правильні рухи: в потрібному напрямку, з потрібною силою, з більш ефективним очікуваним результатом.
Тейп накладається на чисту, знежирену і суху неушкоджену шкіру. Через 15 хвилин за рахунок температури тіла він активізується, фіксується до шкіри і починає своє чарівне дію. Він «дихає», під ним шкіра не мокне. Його не страшно намочити, він висохне і буде прекрасно функціонувати далі протягом  2-х тижнів.

Детальніше...