Осіння прогулянка дошкільнят

Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
Н. Замрія

Мабуть, важко переоцінити значення прогулянки у дитячому садку. На прогулянці діти активно рухаються, дихають свіжим повітрям, пізнають навколишній світ, привчаються до праці. Все це, звичайно, корисно для здоров’я, фізичного і розумового розвитку дітей.

Під час прогулянки вихователі систематизували уявлення дітей про послідовні зміни у природі, характерні ознаки «золотої осені». Діти спостерігали за деревами, відгадували загадки, читали вірші про осінь, грали у ігри, проводили досліди.

Малюки спостерігали, як дмухнув вітерець і листочки кружляли в повітрі. Та і самі діти «робили» листопад. Діти складали букети з різнокольорових листочків. Хлопчики й дівчатка допомагав згрібати листя.

Діти дружньо гралися, веселилися, забавлялися...

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Як хороше, як гарно навкруги! Спасибі тобі, Осінь, за цю красу!