День здоров’я – найкращий день!

Традиційно в листопаді в нашому садочку «Берегиня» проходить тематичний День здоров’я.

Готувалися до тематичного дня заздалегідь: підбирали корисний ілюстративний матеріал, презентації, готували атрибути до гри «Лікарня», вивчали вірші, клеїли фотоколажі.

День здоров’я розпочався з веселої ранкової гімнастики. Молодші дошкільники виконували вправи разом з веселим Півником, середні групи робили ранкову гімнастику з прапорцем-бігунцем, а найстарші вихованці стали силачами - виконували вправи з гантелями. Отримавши заряд енергії та хорошого настрою, діти повернулися у групи.

В усіх групах пройшли пізнавальні заняття:
Розповідь «Той не хворіє, хто руки чисто миє» (ІІ молодша А)
Розповідь «Шкіра любить бути чистою» (ІІ молодша Б)
Розповідь «Рот. Що цікаве у ньому ховається?» (логопедична А)
Дидактична гра «Що вміють наші ручки» (ІІ молодша В)
Розповідь «Будеш вуха берегти – будеш гарно чути» (середня А)
Розповідь «Зубки біленькі – дітки здоровенькі» (середня В)
Розповідь «Розпорядок дня» (середня Б)
Бесіда «Серце працює – людина живе» (старша А)
Заняття-гра «Перша медична допомога» (старша Б)
Розповідь «Волосся та догляд за ним (логопедична Б)

Головним героєм Дня здоров’я був лікар Айболит. Разом із своїм другом пінгвіном Лоло він заходив до групи , розпитував про здоров’я, шукав шкідливих Мікробів. Разом з малюками вони знайшли і прогнали Мікробів - не місце їм у нашому садку, адже діти знають і виконують правила гігієни: знають коли треба мити руки, як тримати у чистоті свій одяг, користуватися хустинкою тощо. Звичайно, Айболит прийшов із вітамінами, і з порадою, як їх вживати з користю і не нашкодити дитячому організму.

Несподіванки на цьому в садочку не закінчилися. Головний сюрприз був попереду, коли дітей у залу запросив лікар Айболит на театральне дійство «Школа здоров’я Їжачка-лісовичка». Разом із героями казочки діти дізналися про мікроби та хвороби, про правила чистоти, важливість турботи і дружби.

Та який же День здоров’я без спортивної прогулянки. Старші дошкільники йшли стежинкою здоров’я, приймали участь у флешмобі на спортмайданчику, змагалися, грали у веселі спортивні ігри. Продовжилася прогулянка веселим квест-змаганням на самокатах. Діти були в захваті - добре відчувати себе гравцем команди!

Після денного сну в усіх групах були прокладені «Доріжки здоров’я», вихованців старших груп Айболит і Лоло запросили на спортивні змагання.

Дошкільники змагалися командами – «Бджілки» та «Янголята», намагалися виконувати швидко та за правилами усі вправи, вправно долали перешкоди та тунелі. Як завжди перемогла дружба!

День був наповнений дитячими іграми і змаганнями, кожний малюк отримав знання та вміння. найголовнішою оцінкою роботи педагогів було дитяче побажання – «Хочу, щоб день здоров’я був кожний день!»