День Збройних Сил України

Гарною традицією стало святкування Дня Збройних Сил України у родинному колі ДНЗ №4.

Заради такого свята були відкладенні усі справи і в призначений час уся чоловіча команда татусів логопедичної «Б» групи зібралась в музичному залі. Озброївшись фотооб’єктивами, прийшли підтримати свою сильну половину і мами наших вихованців.

Під звуки патріотичної мелодії тендітні дівчатка в українських віночках та мужні хлопчики у камуфльованих футболках розпочали свято завзятим флешмобом.

Першими до слова були запрошені мами. Передаючи одна одній яблуко, вони осипали компліментами своїх чоловіків. Відеоролик із висловами дітей про своїх татусів викликав радісні та щасливі посмішки на мужніх обличчях. Приємно здивувала і підбірка віршів про чоловіків, де вшанували їх професійні вміння, надійні плечі та добре серце.

Приготувавшись бути глядачами на святі, батьки не очікували, що вони стануть активними учасниками усіх конкурсів.

Сімейні пари із захопленням приймали участь в грі про сімейний бюджет. Татусі змагалися у швидкості та силі при перенесенні дітей через струмочок, лущенні горіхів, перетягуванні канату.

Бурхливі оплески викликав козацький танок на степах, який розпочали діти, а згодом до них приєднались і їхні татусі.

Перегони дітей у мішках нагадали батькам їх дитинство.

Душевним подарунком для усіх батьків стали власноруч зроблені привітальні листівки.

По завершенню свята для всіх справжнім сюрпризом виявилась чаювання перед телевізором, де транслювався відеофільм із життя дітей в садочку.

Батьки нашої групи активно об’єднуються не тільки на святкових ранках. Вони завжди приймають участь у вирішенні побутових проблем та створенні комфортних умов для навчання і виховання дітей. Саме в цей день хотілося подякувати усім батькам за зібрані кошти на переобладнання водогінної системи групи голові батьківського комітету Трухановій Ользі Федорівній за збір та закупівлю матеріалів; за сантехнічні уміння і золоті руки Абрашитова Юрія Юрійовича, та спонсорську допомогу у придбанні бойлера Рущиця Олега Євгеновича.

Адже тільки разом із гарними думками, щирим серцем та добрими справами буде щасливе майбутнє України!