demo

Формування ключових компетенцій у дошкільників на заняттях з англійської мови


Одним з найголовніших завдань у навчанні дошкільників іноземної мови є формування елементарної англомовної комунікативної компетенції дитини.

Мовна компетенція – це фонетичні знання, рецептивні слухові навички, продуктивні вимовні навички; лексичні знання, рецептивні лексичні навички, продуктивні лексичні навички; граматичні знання, рецептивні граматичні навички, продуктивні граматичні навички.

ФОРМУЄМО МОВНУ КОМПЕТЕНЦІЮ

Мовленнєва компетенція – це вміння практично користуватись мовою в конкретних ситуаціях (висловлювати свої думки, бажання, наміри тощо), використовуючи для цього як мовні, позамовні та інтонаційні засоби виразності мовлення.

ФОРМУЄМО МОВЛЕННЄВУ КОМПЕТЕНЦІЮ

Соціокультурна компетенція – це знання з країнознавства, культурології, фонові знання, а також уміння використовувати ці знання у процесі спілкування з представниками інших культур.

ФОРМУЄМО СОЦІОКУЛЬТУРНУ КОМПЕТЕНЦІЮ

Завдання нашого дитячого садка - якомога більше занурити дітей в англомовну атмосферу.

В дитячому садку зроблений куточок англійської мови, де малята можуть розглянути визначні місця Англії, дізнатись про свята та звичаї Англії, познайомитись з літературою англійців.

На заняттях з англійської мови ми розповідаємо англійські казки, граємо в театралізовані ігри, переглядаємо короткометражні мультфільми англійською. В освітній процес включаємо розваги англійською мовою, під час яких малюки знайомляться з культурою та звичаями, занурюються в атмосферу англійської мови.

Такі заходи спонукають малюків до активізації комунікативних навичок, що в свою чергу призводить до кращого оволодіння англійської мови.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд