1 червня особливе свято – Міжнародний день захисту дітей

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки.

1 червня відзначати День захисту дітей – добра традиція для ЗДО№4 «Берегиня». Цього дня малеча чекала з нетерпінням. Дітки з задоволенням відправились у країну Дитинства, де на них чекали зустрічі з казковими героями, разом грали в цікаві ігри, веселились та танцювали!

Зранку на дошкільнят чекала концертна програма «Веселковий світ дитинства», де вихованці показали свої таланти, виконуючи запальні таночки та веселі пісні. По закінченню концерту відбувся танцювальний флешмоб «Дитинство – це я і ти!», під час якого діти танцювали та раділи зустрічі зі своїми друзями.

Вихованці усіх груп пройшли святковою ходою під аркою дружби.

Велика територія дитячого садка перетворилася на справжній квест«Діти всієї планети», де учасників дійства зустрічали казкові герої з різноманітними розвагами:

Малюнок на асфальті «Нехай сіре стане кольоровим»

Ігри з мильними бульбашками

Рибалка

Класики

Ігри з кеглями

Катання на самокатах

Стрибки на скакалках

З нетерпінням всі поспішали на спортивний майданчик, де їх чекали веселі клоуни з конкурсно – ігровою діяльністю «Ось так свято! Ось так день! День не дорослих! День дітей!»

На цьому наше свято не закінчилося діти мали змогу під час майстер-класів зробити подарунки для своїх родин.

Щасливі та веселі дошкільнята поверталися додому з: солодким подаруночком, творчою поробкою для родини та з посмішкою від веселого малюнку на обличчі (аквагрим).

Дякуємо усім працівникам нашого колективу за чудовепроведення Дня захисту дітей та професійну підготовку до літньо-оздоровчого періоду.