Дослідницька діяльність влітку

Досліди – це маленькі фокуси, які доступні для дитячого розуміння.Дослідження надають можливість малюкам самим знайти відповіді на питання «як?» і «чому?»

Саме літо надає великі можливості для формування реалістичних уявлень у дітей про природу, для виховання у них допитливості, уміння спостерігати, логічно мислити. Так у садочку №4 «Берегиня» з 18 по 22 червня пройшов Тиждень досліджень та експериментів.

Діти «чаклували» з лабораторним посудом, мали можливість зануритись у світ склянок та піпеток, могли спостерігати надзвичайні явища. Вихованці проводили досліди з ґрунтом, з фарбою та сіллю, повітрям, сонцем та тінню, водою в трьох її станах (зафарбовували, заморожували, випаровували, розчиняли в ній різноманітні речовини або ж, навпаки, доводили протилежне), висували припущення та робили висновки.

Цікаві розповіді, повчальні ігри, захоплююча практична діяльність об’єднала малюків і залишила в їх пам’яті не тільки нові знання, але й задоволення.