м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00Телефон

(04143)5-13-35

booked.net
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Залучаємо дітей до спорту

Спорт для дитини в дошкільному віці дуже важливий, адже це етап виховання, який сприяє не тільки повноцінному розвитку малюка, але і зміцненню його здоров’я.

Саме в ранньому віці у дитини закладаються звички, формуються інтереси, починає формуватися характер і основи особистості, тому до занять спортом малюка потрібно привчати ще в ранньому віці.

Значення спорту для дітей:

1. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.

2. Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття.

3. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витриваліше, починає легше долати навантаження в буденному житті. Дитина починає ставити свої маленькі цілі і досягати їх.

4. Регулярні заняття спорту допоможуть не тільки покращити фізичний стан дитини, але й допомогти при лікування захворювань. Займаючись спортом, у дітей покращується зір, імунітет, зміцнюється сон, стимулюється робота серця, вдосконалюється опорна-рухова система та зміцнюється вестибулярний апарат.

 

Добірка цікавих завдань, щоб забезпечити рухову активність малюків вдома:

55 енергійних ігор та розваг для дітей вдома https://pedpresa.ua/201548-55-energijnyh-igor-ta-rozvag-dlya-ditej-vdoma.html

 

Спортивні розваги для дітей вдома https://blog.decathlon.ua/rozvagi_vdoma

 

Рухливі ігри вдома https://pustunchik.ua/ua/games/podvizhnyye-igry/tsikavi-igry-dlia-ditei-vdoma

 

Ігри з дітьми вдома https://psihol.jimdofree.com

 

Підбірка веселих руханок.

Ранкова зарядка «Вверх-вниз» https://www.youtube.com/watch?v=7pGnVGCLSsk&list=PLElG6fwk_0UnUQzb9Y5mM3p0TJ_Tu2Oe2&index=11&t=0s

 

Фізкультхвилинка «Бедрик» https://www.youtube.com/watch?v=4g6Cd1X7lUU&list=PLElG6fwk_0UmWfbppU9Y_Qp8kOGDOvfDs&index=18