demo

Меню
  садочка


14 серпня 2020 року


Сніданок

Хліб пшеничний, масло 5/47

Овочі натуральні 74

Фрикадельки рибні 75/20

Картопляне пюре 140

Чай з лимоном 180/5

 

Сніданок 2

Хліб пшеничний 45

Молоко кипячене 155


Обід

Хліб житній 41

Борщ з картоплею та капустою,сметаною 200/10

Овочі натуральні 65

Плов з відвареної яловичини 35/120

Печиво 30

Сік фруктовий 189


Полуденок

Оладки 100

Соус шоколадний 10

Кавовий напій з молоком 180

Залучаємо дітей до праці влітку

Кожен розуміє сенс людського життя по-своєму. Проте у будь-якому разі досягнути його можна лише у праці – на своє благо й на благо інших. Працею ми створюємо матеріальні та духовні цінності, впливаємо на природу та наповнюємо світ новими речами і винаходи. У праці розкриваємо та розвиваємо свої здібності й таланти. Завдяки праці забезпечуємо себе всім необхідним.

«Хто не працює, той не їсть», «Праця годує, а лінь марнує», «Маленьке діло ліпше ніж велике неробство», «Землю красить сонце, а людину - праця», «Хочеш їсти калачі – не сиди на печі» - ці та багато інших прислів’їв і приказок стосуються людської краси та користі. І в кожному з них закладено глибокий смисл.

Так наймолодші дошкільнята влітку беруть участь у нескладній праці під час перебування на свіжому повітрі: поливають квіти на клумбах, поливають грядки на території дошкільного закладу. Вихователі навчають їх виконувати роботу з бажанням, доводити справу до кінця та досягати результатів.

Діти середнього дошкільного віку старанно виконують доручення дорослого, виявляють ініціативу, добирають необхідні знаряддя праці під час поливання та розпушуванні землі, вириванні бур’янів.

Відповідальність, бажання працювати, охоче надавати допомогу, - проявляють старші дошкільнята під час трудової діяльності на прогулянці. Діти доглядають за рослинам (розпушують ґрунт, поливають квіти), спільно з дорослими висаджують розсаду, висівають у ґрунт насіння.

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд