садочка

Оладки 100

Соус шоколадний 10

Кавовий напій з молоком 180

Тематичний тиждень "В королівстві комашок та павучків"

Нам так хочеться показати дітям щось незвичайне і дивовижне, що часто ми шукаємо дива «за тридев’ять земель» і не помічаємо поряд.

Комахи — справжнє диво природи! Скільки дивовижних комах живе на наших клумбах, деревах, кущах!

Всі вони чимось схожі, в них є своя мова рухів, запахів, звуків. Серед комах є багато музикантів, є працьовиті і ліниві, тихі і злі, помічники і шкідники.

Як про це дізнатись малюкам?

Ми вирішили організувати для дітей пізнавальний тиждень про комах. В літніх іграх дітей очікували захоплюючі, цікаві, пізнавальні завдання, ігри досліди, пов’язані з комахами.

Малята здійснили захопливу мандрівку по території, більше дізналися про життя-буття комах, прислухалися до їхніх голосів і, можливо, розкрили для себе деякі їхні таємниці! Діти називали та пізнавали комах, дізнавалися, як вони живуть в природі, як пересуваються. Що треба пам’ятати, щоб не завдати комахам лиха.

Клуб допитливих малят «Цікавинки про комах»

«Комашиний» театр

«Комашині» задачі

Хвилинки милування «Комашка-крихітка»