м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00

(04143)5-13-35

Дослідження тварин влітку

Діти здійснили освітню подорож «В гості до черепахи», під час якої проводили діалог-дослідження, хвилинку-милування, діалог-фантазію, гру-асоціацію, діалог-розмірковування, графомоторику.

Дошкільнята дізнавалися про черепаху якнайбільше цікавого, інтегрували пізнавальну діяльність з мовленнєвою, музичною та образотворчою. Протягом тематичного дня діти відповідати на запитання, робити найпростіші висновки, розмальовували черепаху, висловлювати припущення, доглядали за черепахою, знайомилися з різними видами черепах, танцювали під веселу музику. Малюки з задоволенням спостерігали за нею, досліджували, виконували поставленні вихователем завдання та в процесі гри засвоювали пізнавальний матеріал.