м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00

(04143)5-13-35

Місячник безпеки дитини

Протягом листопада місяця в «Берегині» проходив місячник «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності».Педагоги формували в малят усвідомлення цінності власного життя, вироблення стереотипів безпечної поведінки в довкіллі, вдома, на вулиці та у дитячому садку.

В рамках проведення «Місячника безпеки дитини» проведено низку цікавих заходів. Серед них спеціальні заняття з ОБЖД, сюжетно-рольові ігри «Лікарня», «Водії», «Аптека лікарських рослин», екскурсії до кабінету медичної сестри, піший перехід до проїжджої частини.

Найменші дошкільнята навчалися бережливо відноситися до власного здоров’я під час дидактичної гри з лялькою «Щоб лялька не захворіла», «Вчимо ляльку мити руки». В середніх та старших групах був проведений ляльковий театр «Три бажання», під час якого до малюків приходив лікар Айболить.

Діти розважалися під час веселої руханки «Руки мить треба кожен день». Значна увагу педагоги звернули на безпеку дітей на прогулянці та під час заняття з фізкультури.