м.Бердичів, вул.Святої Покрови, 11

Працюємо пн-пт з 7:30 до 18:00

(04143)5-13-35

Спортивне свято – найкраща подія!

спортивне святоНеможливо уявити літній період в дитячому садку без веселих, цікавих і захоплюючих спортивних свят, які розвивають спритність, кмітливість, уяву і творчість. Такі спортивні свята об'єднує спільне - виховання у дитини потреби в рухах і емоційному сприйнятті життя. Рухаючись, дитина пізнає навколишній світ, вчиться любити його і цілеспрямовано діяти в ньому.

В житті вихованців ЗДО № 4 «Берегиня» відбулася цікава подія. На спортивному майданчику було організовано та проведено спортивне свято з рекламуванням спортивного обладнання.

Свято відбувалося на різних ігрових локаціях, де діти разом з педагогами творчо працювали: створювали асоціативну карту про спортивне обладнання, домальовували ракетку для гри у бадмінтон, викладали з ігрових наборів городки, ліпити футболістів для настільної гри, грали у розвиваючу гру «Спортивне судоку», придумували зображення на асфальті з використанням скакалки. На спортивній локації молодші дошкільнятами виконували вправи з султанчиками, прапорцями та кеглями, грали у веселі ігри з парашутом. Вихованці середніх груп мали можливість виконувати вправи з обручами, прапорцями, грати у бадмінтон. Під час ігор зі скакалкою, виконання вправ з координаційною драбиною, гри у футбол та волейбол старші дошкільнята проявили сміливість, швидкість, вміння грати у команді, керувати своїми силами у різних ситуаціях, радіти перемогам. Всі дошкільнята отримали безліч позитивних емоцій та яскравих вражень.

Посилання на відео у фейсбуці