demo

День Миру у Берегині

Мир на землі - це дім, і мама,й тато.

Й любові стільки - просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожній хаті - хліба коровай.

 

Такими словами розпочався день у ЗДО № 4. Дошкільнята приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня Миру, яке щорічно відзначається 21 вересня.

Педагоги організували тематичне пізнавальне заняття "Хай буде мирним небо над землею", зробили колективні роботи, прикрасивши їх різнокольоровими долоньками. Під час ранкового кола "Подружись" діти виконували різні види привітань, в колі дружби розповідали мирилки.

Детальніше...

Адаптація найменших вихованців

Процес адаптації-перший життєвий досвід дитини. Наші найменші дошкільнята розпочали поступово адаптуватися до умов дитячого садка.

Процес адаптації проходить поетапно, із збільшенням часу перебування дітей у групі. Педагоги спонукають дітей до спілкування з однолітками , організовують ігри на зближення дітей, створюють та змінюють предметно-ігрове середовище, проводять цікаві театри, вееслі руханки та вправи.

Вихователі постійно консультують батьків та надають рекомендації для полегшення адаптації. Дл полегшення адаптації дітей з вихователями злагоджено працюють музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог.  

Свято знань

1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання, а в садочку починається новий навчальний рік. В цей день красиво і урочисто, усе прикрашено жовто-блакитними повітряними кульками, різнокольоровими прапорцями, кольоровими плакатами, лунає весела музика та радісний дитячий сміх.

День Знань цьогоріч пройшов у вигляді квесту, поєднавши у собі театральну, фізичну, музичну, оздоровчу, творчу та рухову локацію. Під час пізнавального заняття діти отримали поради «Як вберегтися від коронавірусу», малювати, аплікували колективні роботи.

Діти з радістю переглядали лялькову виставу «Казка про коронавірус», розповідали вірші, грали з парашутом у веселі руханки, частувалися фіточаєм, грали в класики.

Детальніше...

Свято Яблучного Спаса

Сьогодні дошкільнята ЗДО 4 з радістю зустрічали свято Яблучного Спаса.

Яблуко - символ добра, краси, чистоти, батьківщини. Діти частувалися яблучками та пирогом.

Маленькі вихованці знайомилися з особливостями та традиціями свята.

Разом з музичним керівником та інструктором з фізкультури розважалися під час ігор, таночків та хороводів.

 

Нехай це свято принесе кожному радість, мир, достаток, зарядить енергією на добрі справи.

Детальніше...

Дослідження тварин влітку

Діти здійснили освітню подорож «В гості до черепахи», під час якої проводили діалог-дослідження, хвилинку-милування, діалог-фантазію, гру-асоціацію, діалог-розмірковування, графомоторику.

Дошкільнята дізнавалися про черепаху якнайбільше цікавого, інтегрували пізнавальну діяльність з мовленнєвою, музичною та образотворчою. Протягом тематичного дня діти відповідати на запитання, робити найпростіші висновки, розмальовували черепаху, висловлювати припущення, доглядали за черепахою, знайомилися з різними видами черепах, танцювали під веселу музику. Малюки з задоволенням спостерігали за нею, досліджували, виконували поставленні вихователем завдання та в процесі гри засвоювали пізнавальний матеріал.

Детальніше...

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд